Chessex dobbelstenen set, 12 6-zijdig 16 mm, geel
- EAN: 0601982021498
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:29:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Chessex dobbelstenen set van 12 gele 6-zijdige dobbelstenen van 16 mm voeg je een vleugje speelsheid toe aan je bordspellen. De dobbelstenen zijn gemaakt van plastic en hebben een opdruk van stippen. Dankzij de opvallende gele kleur zijn ze gemakkelijk te onderscheiden van andere dobbelstenen. Met CE-markering voldoen ze aan de vereiste veiligheidsnormen. De verpakking heeft een breedte van 62 mm, een hoogte van 28 mm en een lengte van 77 mm, met een totaal gewicht van 69 g. De dobbelstenen zijn geschikt voor allerlei spelletjes en brengen kleur en plezier in elke speelsessie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Chessex dobbelstenen set, 12 6-zijdig 16 mm, geel kopen voor de prijs van € 6,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chessex dobbelstenen set, 12 6-zijdig 16 mm, geel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Chessex dobbelstenen set, 12 6-zijdig 16 mm, geel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor Chessex dobbelstenen set, 12 6-zijdig 16 mm, geel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 6,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Merk | Chessex |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 6 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Plastic |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Opdruk | Stippen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 77 mm |
| Verpakkingsgewicht | 69 g |
EAN
| EAN | 0601982021498 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chessex dobbelstenen set, 12 6-zijdig 16 mm, geel aankoopt