Chessex 7-Die set Borealis Luminary - Icicle/Light Blue
- EAN: 0601982031404
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze 7-delige Chessex dobbelstenen set is perfect voor rollenspellen zoals D&D en Pathfinder. De speciale 'Borealis' set heeft een uniek 'Luminary Effect' met glow in the dark elementen voor een magische uitstraling. De set bevat een D4, D6, D8, D10 (voor eenheden), D10 (voor tientallen), D12 en D20, waardoor je goed voorbereid bent op elk avontuur. De dobbelstenen zijn wit van kleur en gemaakt van plastic met een glow in the dark opdruk, wat zorgt voor een prachtig effect in het donker.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Chessex 7-Die set Borealis Luminary - Icicle/Light Blue kopen voor de prijs van € 17,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chessex 7-Die set Borealis Luminary - Icicle/Light Blue te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Chessex 7-Die set Borealis Luminary - Icicle/Light Blue bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Chessex 7-Die set Borealis Luminary - Icicle/Light Blue is gemeten op 18-06-2025. De hoogste prijs was € 25,20 op 25-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,21. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Merk | Chessex |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 20 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Opdruk | Glow in the dark |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 38 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 68 mm |
| Verpakkingsgewicht | 53 g |
EAN
| EAN | 0601982031404 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chessex 7-Die set Borealis Luminary - Icicle/Light Blue aankoopt