Chessex 36-Die Set Opaque 12mm - Green/White
- EAN: 0601982021979
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:52:27 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Chessex 36-Die Set Opaque 12mm - Green/White kopen voor de prijs van € 16,64. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chessex 36-Die Set Opaque 12mm - Green/White te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Chessex 36-Die Set Opaque 12mm - Green/White bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,49 voor Chessex 36-Die Set Opaque 12mm - Green/White is gemeten op 25-11-2025. De hoogste prijs was € 24,63 op 09-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,14. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Chessex |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 6 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Opdruk | Stippen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
| Verpakkingsgewicht | 35 g |
EAN
| EAN | 0601982021979 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chessex 36-Die Set Opaque 12mm - Green/White aankoopt