Chess the Game - Schaakspel voor 3 personen - Groot formaat - Uniek schaakspel!
- EAN: 8720299706064
- Categorie(n): Bordspellen
Verveeld van het standaard schaken? Nieuwe uitdagingen proberen? Sta tegelijkertijd tegen twee legers, maak bondgenoten en ga de strijd aan! Hier presenteren we u een schaakvariant met een derde speler. Deze versie is uitgevonden door een Italiaanse F.Marinelli in 1772 en is een zeer interessant alternatief voor standaard schaken. De regels worden aan elke set toegevoegd. Schaaksets met drie spelers zijn een schaakvariant die, zoals de naam al doet vermoeden, zijn ontworpen om 3 spelers toe te laten in plaats van de standaardset van 2 spelers. Schaken met drie spelers is de afgelopen jaren populairder geworden omdat de opties voor schaken met drie spelers voor het publiek toegankelijker worden. De set is gemaakt van hoogwaardig, hoog contrast hout in rood, wit en zwart en is verkrijgbaar in 3 verschillende maten om aan alle ruimte- of budgetbeperkingen te voldoen. Vermenigvuldig uw plezier met een uniek schaakspel voor drie spelers!
Schaaksets voor drie spelers zijn ook een uitstekend cadeau voor schaakliefhebbers, of ze nu al eerder met drie spelers hebben geschaakt of nu net geïnteresseerd raken in het uitproberen van deze opwindende variant die hun schaakspel zeker zal opschudden. Dit schaakset voor 3 spelers is erg handig door het grote formaat van deze set. Het inklapbare schaakset is verkrijgbaar in standaard (bruine) kleur. De schaakstukken zijn gemaakt van haagbeuk en beukenhout en hebben een zwarte vilten aan de onderkant om beschadigen van het schaakbord te verkomen. Aan elke set is een folder met de regels van het spel toegevoegd. Het schaakbord heeft drie compartimenten afgewerkt met viltvoering voor de opslag van schaakstukken binnenin. Het schaakset is voorzien van een mooi afgewerkte zeshoekige schaakbord dat is voorzien van met vilt beklede vakken voor het opbergen van de schaakstukken. Afmetingen: 54 x 47 x 2,5 cm . Koningshoogte: 8,5 cm
Schaakspel voor 3 personen - Groot formaat - Uniek schaakspel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Chess the Game - Schaakspel voor 3 personen - Groot formaat - Uniek schaakspel! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,00 voor Chess the Game - Schaakspel voor 3 personen - Groot formaat - Uniek schaakspel! is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 129,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 40,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Duits Engels Frans |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakkingsinhoud | 3-persoons schaakspel |
Productinformatie
| Merk | Chess the Game |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CH3 |
| EAN | 8720299706064 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 3 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720299706064 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chess the Game - Schaakspel voor 3 personen - Groot formaat - Uniek schaakspel! aankoopt