Chess the Game - Schaakspel met elegante kersenhouten schaakstukken!
- EAN: 8720299706088
- Categorie(n): Bordspellen
Dit schaakset is dankzij een klassiek ontwerp van de stukken een van de meest populaire van decoratieve houten schaaksets. Het schaakset heeft een prachtig klassiek ontwerp in combinatie met unieke patronen die decennia lang geweldig schaakspel zullen bieden. Het inklapbare schaakbord heeft twee compartimenten afgewerkt met een vilten voering voor het opbergen van de schaakstukken binnenin. De schaakstukken van mooi kersen hout zijn van een uniek ontwerp. Decoratieve metalen scharniertjes houden het bord veilig vergrendeld na het spelen. Het schaakspel heeft in de binnenkant ruimte om de stukken in op te bergen, waardoor je de stukken minder snel kwijt raakt.
Naar de voordelen van schaken voor (het brein van) kinderen is al veel onderzoek gedaan. Kinderen die schaken presteren beter op school wat betreft vaardigheden als logisch denken, probleemoplossing, rekenvaardigheid, ruimtelijk inzicht en concentratie. Probeer de notatie eens uit in je volgende partij - je zult zien dat er niets prettiger is dan het in het oog springend uitroepteken achter de zet waardoor je de partij wint.
Een inklapbaar schaakspel is ideaal wanneer je het bord gemakkelijk wilt kunnen opbergen. Het schaakbord heeft een afmeting van 48 cm x 48 cm x 3 cm en de koningshoogte is 10 cm. De schaakstukken zijn voorzien van groen vilt aan de onderkant om beschadiging van het schaakbord te voorkomen. De schaakstukken zijn gemaakt van kersenhout, terwijl het schaakbord gemaakt is van beuk en berkenhout.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Chess the Game - Schaakspel met elegante kersenhouten schaakstukken! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 72,00 voor Chess the Game - Schaakspel met elegante kersenhouten schaakstukken! is gemeten op 21-08-2025. De hoogste prijs was € 119,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 47,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Schaakbord inclusief schaakstukken |
Productinformatie
| Merk | Chess the Game |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CH123 |
| EAN | 8720299706088 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720299706088 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chess the Game - Schaakspel met elegante kersenhouten schaakstukken! aankoopt