Chess the Game - Klassiek Schaakspel - Staunton nr 7 schaakstukken - Toernooi Schaakset - Groot formaat.
- EAN: 8720299706033
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Dit klassieke schaakspel is van een groot formaat (48 cm x 48 cm) en bevat de licht verzwaarde Staunton nr 7 schaakstukken gemaakt van haagbeukenhout. Aan de onderkant van de schaakstukken bevinden zich groene viltjes, zodat het schaakbord niet beschadigd raakt en er geen krassen op komen. Koningshoogte: 10 cm. De witte vierkanten zijn gedrukt op het schaakbord. Het inklapbare schaakbord is gemaakt van mahonie- en plataanhout. Met een veldmaat van 52 mm en bijpassende stukken valt dit bord binnen de voorgeschreven richtlijnen van de FIDE (de wereldschaakbond). Een echt professioneel schaakspel! Het bord is met de hand versierd met een techniek genaamd INTARSIA - dat is een oude vorm van houtinleg, het begin van die techniek dateert van voor de zevende eeuw. Dankzij deze methode heeft schaken een uniek uiterlijk en een glad bordoppervlak.
Een inklapbaar schaakspel is ideaal wanneer je het bord gemakkelijk wilt kunnen opbergen. Dit schaakspel dat opklapbaar is heeft in de binnenkant ruimte om de stukken in op te bergen. Zo raak je de stukken minder snel kwijt. Je bergt het schaakspel eenvoudig.
Naar de voordelen van schaken voor (het brein van) kinderen is al veel onderzoek gedaan. Daaruit bleek onder andere dat kinderen die schaken, op school beter presteren als het gaat om vaardigheden als logisch denken, problemen oplossen, rekenvaardigheid, ruimtelijk inzicht en je concentreren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Chess the Game - Klassiek Schaakspel - Staunton nr 7 schaakstukken - Toernooi Schaakset - Groot formaat. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,95 voor Chess the Game - Klassiek Schaakspel - Staunton nr 7 schaakstukken - Toernooi Schaakset - Groot formaat. is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Klassiek schaakspel |
Productinformatie
| Merk | Chess the Game |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 96 |
| EAN | 8720299706033 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 54 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720299706033 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chess the Game - Klassiek Schaakspel - Staunton nr 7 schaakstukken - Toernooi Schaakset - Groot formaat. aankoopt