Chess the Game - GROOT houten schaakspel - Mooie, unieke details!
- EAN: 8719327775400
- Categorie(n): Bordspellen
Beleef eindeloos speelplezier met het groot inklapbare decoratieve schaakspel van Chess the Game. Dit prachtige schaakspel is voorzien van unieke details en is gemaakt van beuken- en berkenhout, waardoor het een klassiek en handgemaakt gevoel heeft dat veel schaakliefhebbers zullen waarderen. Het schaakbord heeft veel ornamenten die op de donkere vierkanten met de hand gebrand zijn, wat zorgt voor een elegante afwerking.
Met afmetingen van 54 x 54 cm biedt dit schaakspel voldoende speelruimte. De schaakstukken zijn gemakkelijk op te bergen aan de binnenzijde van het lichtgewicht schaakbord, dat twee compartimenten heeft met een vilten voering om beschadiging te voorkomen. Bovendien zijn de schaakstukken voorzien van groen vilt aan de onderkant.
Dit schaakset is ontworpen voor urenlang speelplezier en wordt geleverd compleet met een schaakbord met schaakstukken. Of je nu een beginnende schaker bent of een doorgewinterde pro, dit schaakspel met zijn prachtige klassieke ontwerp en unieke patronen zal ervoor zorgen dat je decennia lang geniet van geweldige schaakpartijen. Voeg een vleugje elegantie toe aan je spelkamer met dit schaakspel van Chess the Game.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Chess the Game - GROOT houten schaakspel - Mooie, unieke details! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 98,00 voor Chess the Game - GROOT houten schaakspel - Mooie, unieke details! is gemeten op 04-04-2025. De hoogste prijs was € 119,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 21,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | schaakbord met schaakstukken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Chess the Game |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 119 |
| EAN | 8719327775400 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719327775400 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chess the Game - GROOT houten schaakspel - Mooie, unieke details! aankoopt