Cheqo® Schaakbord met Drankspel - Schaken - Schaak Bord - Drinkspel - Met 31 Shotglaasjes - 35x35cm
- EAN: 8721046013244
- Categorie(n): Bordspellen
Denk je dat je een schaakmeester bent? Tijd om je vaardigheden op de proef te stellen met dit Schaakbord met Drinkspel. Je moet niet alleen strategisch, maar ook snel zijn. De eerste speler die alle stukken van de tegenstander slaat, wint... en de andere speler moet drinken. Dit bordspel is perfect voor een spelletjesavond met vrienden. Dus maak wat drankjes, nodig wat vrienden uit en maak je klaar voor een avond vol plezier.
Met een afmeting van 35x35cm en inclusief 32 glaasjes is dit bordspel mooi afgewerkt glas perfect voor kinderen en volwassenen vanaf 4 jaar. Het is de standaard editie van het merk Cheqo met EAN 8721046013244. Dit drankspel kan zelfstandig worden gespeeld zonder internetverbinding of app vereisten voor volledige functionaliteit.
De aanbevolen maximale leeftijd is 99 jaar en de minimale leeftijd is 4 jaar. Het kan worden gespeeld door maximaal 4 spelers en heeft geen minimum aantal spelers. Het bordspel wordt geleverd zonder ondersteuning met updates en geen enkele vorm van eWaste. Veiligheidswaarschuwingen geven aan dat dit speelgoed geen bescherming biedt. Het bord heeft een verpakkingsbreedte van 35 cm, een hoogte van 5 cm en een lengte van 35 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Cheqo® Schaakbord met Drankspel - Schaken - Schaak Bord - Drinkspel - Met 31 Shotglaasjes - 35x35cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor Cheqo® Schaakbord met Drankspel - Schaken - Schaak Bord - Drinkspel - Met 31 Shotglaasjes - 35x35cm is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 30,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Speleigenschappen
| Spelsoort | Drankspel |
Productinformatie
| Merk | Cheqo |
| EAN | 8721046013244 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721046013244 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cheqo® Schaakbord met Drankspel - Schaken - Schaak Bord - Drinkspel - Met 31 Shotglaasjes - 35x35cm aankoopt