Ontdek de magie van de Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) puzzel en laat je betoveren door de prachtige details van dit miniatuurwereldje. De puzzel bestaat uit 1000 stukjes en neemt je mee naar het pittoreske Polperro.
Met realistische kenmerken en charmante elementen is deze puzzel een genot om in elkaar te zetten. Laat je meevoeren naar de smalle straatjes, kleurrijke huisjes en de levendige haven van Polperro.
De Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) is niet zomaar een puzzel; het is een meesterwerk dat urenlang plezier en entertainment garandeert. Met hoogwaardige kwaliteit en oog voor detail is deze puzzel een must-have voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 9,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CHW-013572 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18.50 cm |
| Product hoogte | 18.50 cm |
| Product lengte | 5.00 cm |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 18.50 cm |
| Verpakking hoogte | 18.50 cm |
| Verpakking lengte | 5.00 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5015766013572 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cheatwell Kleinste Wereld - Polperro (1000) aankoopt