Chase - Paw Patrol Pluche Knuffel XL 65 cm - Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes - Extra Grote Paw Patrol Knuffels
- EAN: 8425611396397
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:52:27 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Chase - Paw Patrol Pluche Knuffel XL 65 cm - Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes - Extra Grote Paw Patrol Knuffels kopen voor de prijs van € 59,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chase - Paw Patrol Pluche Knuffel XL 65 cm - Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes - Extra Grote Paw Patrol Knuffels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Chase - Paw Patrol Pluche Knuffel XL 65 cm - Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes - Extra Grote Paw Patrol Knuffels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor Chase - Paw Patrol Pluche Knuffel XL 65 cm - Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes - Extra Grote Paw Patrol Knuffels is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 59,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PAW Patrol |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | JMshops |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 65 cm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht | 500 g |
| Wasbaar | Ja |
EAN
| EAN | 8425611396397 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chase - Paw Patrol Pluche Knuffel XL 65 cm - Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes - Extra Grote Paw Patrol Knuffels aankoopt