Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box
- EAN: 8422878707492
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Cayro Lotto-Tombola 40 kaarten met houten doos haal je een klassiek en strategisch spel in huis voor 2 tot 6 spelers. Het spel heeft een speeltijd van ongeveer 20 minuten en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De taal van het spel en de handleiding is beschikbaar in het Nederlands, Engels en Duits. In de verpakking vind je 1 gezelschapsspel van het merk Geronimo Games met MPN 51270749KID. Het spel is gemaakt van hout en kunststof materialen en is geschikt voor een brede doelgroep van 5 tot 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box kopen voor de prijs van € 29,06. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 47,99 op 02-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Geronimo Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands Engels Duits |
| Taal handleiding | Nederlands Frans Duits |
| Verpakkingsinhoud | 1 GEZELSCHAPSPEL |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 51270749KID |
| EAN | 8422878707492 |
| Materiaal | Hout Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rue Roger Marchal 2, 5380 Fernelmont, België |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@geronimogames.com |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | GERONIMO GAMES SRL |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 003281 222666 |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 320 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8422878707492 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cayro Lotto-Tombola 40 Cards With Wooden Box aankoopt