Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar
- EAN: 8422878707508
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel het klassieke spel Chinese Checkers in stijl met deze prachtige metalen opbergbox van Cayro. Het spel is geschikt voor 2 spelers vanaf 8 jaar en staat garant voor uren speelplezier. Met een speeltijd van 30 minuten is dit behendigheidsspel perfect voor zowel kinderen als volwassenen.
De metalen opbergbox bevat alle benodigdheden om het spel te spelen en kan gemakkelijk worden opgeborgen na het spelen. De afmetingen van de verpakking zijn 268 mm bij 56 mm bij 270 mm en het gewicht is 1 kg. Het spel vereist geen batterijen en kan dus direct worden gespeeld zodra je de doos opent.
Geronimo Games staat garant voor kwaliteit en plezier, en met het CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een veilig product. De Chinese Checkers set is een ideaal cadeau voor liefhebbers van bordspellen en is geschikt voor zowel beginners als gevorderden. Bestel nu en breng wat extra plezier in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar kopen voor de prijs van € 30,14. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,63 voor Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar is gemeten op 01-10-2025. De hoogste prijs was € 52,99 op 27-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Geronimo Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 02319 |
| EAN | 8422878707508 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rue Roger Marchal 2, 5380 Fernelmont, België |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@geronimogames.com |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | GERONIMO GAMES SRL |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 003281 222666 |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8422878707508 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cayro - Chinese Checkers - In Metalen Opbergbox - 2 Spelers - Geschikt vanaf 8 Jaar aankoopt