Cavallino Toys Cavallino Waterspeeltafel
- EAN: 8719214075637
- Categorie(n): Zandbakken
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:37:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel urenlang plezierig met de Cavallino Waterspeeltafel van Cavallino Toys. Deze leuke en kleurrijke speeltafel is perfect voor kinderen die dol zijn op spelen met water. Met verschillende interactieve elementen zoals watermolens, glijbanen en emmertjes zullen kinderen zich niet snel vervelen. De waterspeeltafel is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is eenvoudig te monteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Cavallino Toys Cavallino Waterspeeltafel kopen voor de prijs van € 32,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cavallino Toys Cavallino Waterspeeltafel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cavallino Toys Cavallino Waterspeeltafel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,99 voor Cavallino Toys Cavallino Waterspeeltafel is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 32,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.62 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Cavallino Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8800WD04 |
| EAN | 8719214075637 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 38 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Verpakking breedte | 393 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 588 mm |
EAN
| EAN | 8719214075637 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cavallino Toys Cavallino Waterspeeltafel aankoopt