Cavallino Toys Cavallino Tractor Blauw
- EAN: 8719214075408
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:54:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Cavallino Toys brengt met trots de Cavallino Tractor in het blauw. Deze groene tractor is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een kiepbak. Met een grootte van 27,2 centimeter is deze tractor ideaal voor kinderen vanaf 12 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Cavallino Toys Cavallino Tractor Blauw kopen voor de prijs van € 8,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cavallino Toys Cavallino Tractor Blauw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cavallino Toys Cavallino Tractor Blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Cavallino Toys Cavallino Tractor Blauw is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 11,97 op 31-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Cavallino Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3001WD01 |
| EAN | 8719214075408 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Tractor |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214075408 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cavallino Toys Cavallino Tractor Blauw aankoopt