Catan: Uitbreiding Steden & Ridders 5/6 spelers Bordspel
- EAN: 8717249196280
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:28:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Steden & Ridders voor 5 of 6 spelers en nu verkrijgbaar in een doos. Deze uitbreidingsset is uitsluitend te combineren met de nieuwste editie van het basisspel en de uitbreidingen (de editie uit 2012 met de plastic onderdelen).
Het spel heeft een speeltijd van 120 minuten en valt onder de categorie strategische spellen. Zowel het spel als de handleiding zijn in het Nederlands. De verpakking bevat 2 stadsuitbouwtableaus, 30 stadsuitbouwfiches, 20 speelkaarten, 30 speelstukken en spelregels.
Het merk van dit bordspel is 999 Games en het behoort tot de Catan Series. De editie van dit spel is Steden & Ridders 5/6. Het materiaal van het spel is karton en het artikelnummer is 999-KOL06B.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar en een maximumleeftijd van 99 jaar, is dit spel geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het bordspel is uitgebracht in 2012 en heeft een CE-markering. Het is een uitbreiding voor Catan met een spelerslimiet van 5 tot 6 personen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelspul
- Bij Spelspul kun je Catan: Uitbreiding Steden & Ridders 5/6 spelers Bordspel kopen voor de prijs van € 27,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan: Uitbreiding Steden & Ridders 5/6 spelers Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan: Uitbreiding Steden & Ridders 5/6 spelers Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Catan: Uitbreiding Steden & Ridders 5/6 spelers Bordspel is gemeten op 24-04-2025. De hoogste prijs was € 27,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 2 stadsuitbouwtableaus 30 stadsuitbouwfiches 20 speelkaarten 30 speelstukken spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL06B |
| EAN | 8717249196280 |
| Editie | Steden & Ridders 5/6 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 5 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249196280 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan: Uitbreiding Steden & Ridders 5/6 spelers Bordspel aankoopt