Catan: Uitbreiding Kooplieden & Barbaren Bordspel
- EAN: 8717249192428
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit is de oude versie van Kolonisten van Catan: Kooplieden en Barbaren. De derde grote uitbreiding op De Kolonisten van Catan. Kooplieden Barbaren bevat 4 varianten op De Kolonisten van Catan én 5 nieuwe uitdagende scenario's, die in meer of mindere mate met elkaar en met De Zeevaarders en Steden Ridders gecombineerd kunnen worden. Voor de liefhebbers van wat minder geluk is er de variant 'Gebeurtenissen op Catan', waarin de dobbelstenen door een uitgebalanceerd pakket kaarten worden vervangen. Kooplieden Barbaren biedt een verzameling nieuwe elementen om van De Kolonisten van Catan weer een geheel nieuwe spelervaring te maken. Vanaf 10 jaar, voor 3 tot 4 spelers.
Let op: deze oude uitbreiding werkt alleen met het oude basisspel! Deze uitbreiding bevat geen houten speelstukken maar heeft wel het oude artwork.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Catan: Uitbreiding Kooplieden & Barbaren Bordspel kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan: Uitbreiding Kooplieden & Barbaren Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan: Uitbreiding Kooplieden & Barbaren Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,11 voor Catan: Uitbreiding Kooplieden & Barbaren Bordspel is gemeten op 01-06-2025. De hoogste prijs was € 39,99 op 12-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,88. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 70 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 138 speelstukken 117 speelkaarten 3 stanstableaus met voorgestanste onderdelen 1 gekleurde dobbelsteen De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL20 |
| EAN | 8717249192428 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2007 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 298 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 301 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249192428 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan: Uitbreiding Kooplieden & Barbaren Bordspel aankoopt