Catan: Uitbreiding 5/6 spelers Bordspel
- EAN: 8717249196242
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breid jouw Catan-ervaring uit met de Catan: Uitbreiding 5/6 spelers. Deze set is perfect voor grote families of vrienden die samen willen genieten van het populaire bordspel. Met de uitbreiding speel je nu met maximaal 6 spelers, waardoor de competitie en interactie nog beter wordt. Let op: je hebt een exemplaar van het basisspel nodig om deze uitbreiding te kunnen gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Catan: Uitbreiding 5/6 spelers Bordspel kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan: Uitbreiding 5/6 spelers Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan: Uitbreiding 5/6 spelers Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Catan: Uitbreiding 5/6 spelers Bordspel is gemeten op 14-10-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 17-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | 999 Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 11 zeshoekige landtegels 36 kaarten 4 randdelen 96 speelstukken 28 getallenfiches De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL02B |
| EAN | 8717249196242 |
| Editie | Uitbreiding basis 5/6 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 5 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 302 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249196242 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan: Uitbreiding 5/6 spelers Bordspel aankoopt