Catan playmat Desert Bordspel
- EAN: 8719214421335
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:28:33 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel Catan nu op een andere manier met deze stevige, rubberen speelmat! Uitsluitend speelbaar in combinatie met het basisspel Catan. Catan is bevangen door droogte. Steek de vele woestijnen over om de vruchtbare oases te bereiken! De speelmatten van 999 Games zijn van de hoogste kwaliteit en garanderen jarenlang speelcomfort en extra beleving!
De Catan playmat Desert Bordspel heeft een verpakkingsgewicht van 0.50 kg en een speeltijd van 75 minuten. Het betreft een strategisch spel met Nederlandse spel- en handleiding. De verpakkingsinhoud bestaat uit 1x Catan Woestijn uitbreiding en vereist geen accu's of batterijen.
Dit product van 999 Games, met het MPN 999-MAT02 en EAN 8719214421335, is gemaakt van karton en is geschikt voor spelers vanaf 10 jaar. Het is ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen en kan gespeeld worden door 3 tot 4 spelers. Dankzij de verpakking van 69mm x 68mm x 653mm, kun je dit bordspel overal meenemen en genieten van urenlang plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Catan playmat Desert Bordspel kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan playmat Desert Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan playmat Desert Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Catan playmat Desert Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 75 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1x Catan Woestijn uitbreiding |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-MAT02 |
| EAN | 8719214421335 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 69 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 653 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214421335 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan playmat Desert Bordspel aankoopt