Catan: Big Box
- EAN: 8720289475819
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:37 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het populaire handelsspel CATAN is nu verkrijgbaar in de Big Box van 2023. Deze set bevat het basisspel, 2 uitbreidingen en 4 scenario's die zorgen voor eindeloos speelplezier. Met de uitbreiding voor 5 en 6 spelers kan het spel met een grotere groep worden gespeeld, waardoor iedereen kan meedoen aan het handelen en strategisch spelen. De scenario's variëren van feestdagen tot spannende reizen, waardoor er altijd iets nieuws te ontdekken valt.
De Catan Big Box biedt een uitgebreid pakket voor beginnende spelers waarmee ze direct aan de slag kunnen met verschillende speelmogelijkheden. Naast het basisspel en de uitbreiding voor 5 & 6 spelers, bevat de doos ook nieuwe speelborden met regionale scenario's zoals New York & Corsica. Daarnaast zit ook Catan: Het Dobbelspel in de doos, een leuke variant op het originele spel. Kortom, een complete set voor uren speelplezier!
Ben jij klaar voor de grote sprong in de wereld van CATAN? Ontdek nieuwe avonturen, help de Kerstman en de paashaas, en leer de vrijgevige kanten van je medespelers kennen. Met de Big Box van CATAN haal je eindeloos speelplezier in huis voor zowel kinderen als volwassenen. Waar wacht je nog op? Duik in de wereld van CATAN en beleef urenlang strategisch speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Wehkamp Spellenrijk Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Wehkamp kun je Catan: Big Box kopen voor de prijs van € 67,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan: Big Box te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Catan: Big Box in de aanbieding bij Wehkamp. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan: Big Box bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,49 voor Catan: Big Box is gemeten op 27-10-2025. De hoogste prijs was € 76,95 op 14-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.77 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 75 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | < Inhoud: 19 landtegels 6 randdelen 18 getallenfiches 4 bouwkostenkaarten 2 bijzondere kaarten 95 grondstoffenkaarten 25 ontwikkelingskaarten 96 speelstukken 1 struikrover 2 dobbelstenen 4 opvouwdoosjes 2 kaarthouders 1 almanak de spelregels (basisspel) 11 landtegels 4 randdelen 28 getallenfiches 2 bouwkostenkaarten, 25 grondstoffenkaarten 9 ontwikkelingskaarten 48 speelstukken 2 speelstukken met voetjes 2 opvouwdoosjes (uitbreiding 5-6 spelers) 84 gunstfiches 1 gildentableau 16 Catan-fiches 1 dubbelzijdige speciale tegel, “Paasweide/Huis van de Kerstman” 11 geschenkfiches 19 riskjafiches 1 speelstuk “Paashaas” 1 speelstuk “Kerstman”, 1 dubbelzijdig speelbord (andere uitbreidingen/scenario’s) de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL49E |
| EAN | 8720289475819 |
| Editie | Big Box |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V., Wormerweg 2, 1311 XB Almere, Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 306 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 449 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289475819 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan: Big Box aankoopt