Cast Puzzle Chess King
- EAN: 5425004736864
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Wat is de uitdaging? Zoek de verborgen munt! Elk schaakstuk verbergt een geluksmunt in zich en het is aan jou om het geluk uit te dagen. Een uniek geheim systeem, verschillend voor elk schaakstuk, zal moeten worden ontdekt. Hoe open je het schaakstuk en onthul je de verborgen munt? Moeilijkheidsgraad: 3 sterren. Afmetingen: 102 mm hoog.
Speeltijd: 30 minuut. Spelsoort: Educatief spel. Taal spel: Nederlands. Taal handleiding: Engels. Verpakkingsinhoud: 1 Koning schaakstuk met een hoogte van ±102mm. Aantal benodigde accu's/batterijen: 0.
Merk: Cast puzzle. MPN (Manufacturer Part Number): 1997473686. EAN: 5425004736864. Materiaal: Metaal. Personage: 600072689. Aanbevolen maximum leeftijd: 5 jaar. Aanbevolen minimum leeftijd: 99 jaar. Aantal meegeleverde accu's/batterijen: Geen. Accu/batterij code: Geen batterij. Accu/batterij model: Geen batterijen. Accu/batterij technologie: Geen batterijen. Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. CE markering: Zichtbaar. Doelgroep: Kinderen en volwassenen. E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. Geslacht: Jongens en meisjes. Jaar van uitgave: 2016. Maximaal aantal spelers: 0. Minimale aantal spelers: 0. Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. Personage van toepassing: Nee. Speleditie: Standaard editie. Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Verpakking breedte: 138 mm. Verpakking hoogte: 50 mm. Verpakking lengte: 172 mm. Voedingstype: Geen voedingstype. eWaste: Nee.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cast Puzzle Chess King kopen voor de prijs van € 39,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cast Puzzle Chess King te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cast Puzzle Chess King bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,67 voor Cast Puzzle Chess King is gemeten op 01-05-2026. De hoogste prijs was € 48,49 op 25-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,82. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1 Koning schaakstuk met een hoogte van ±102mm |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Cast puzzle |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1997473686 |
| EAN | 5425004736864 |
| Materiaal | Metaal |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 138 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5425004736864 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cast Puzzle Chess King aankoopt