Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen 1:50 Rood
- EAN: 4007486650107
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen is een must-have voor jonge racefanaten! Deze supersnelle auto, bekend van de populaire Disney film Cars, zal zorgen voor urenlang speelplezier op de racebaan. De nieuwe versie van Lightning Mcqueen is rood van kleur en gemaakt van hoogwaardig kunststof, waardoor hij tegen een stootje kan.
Met een schaal van 1:50 is dit racemonster perfect voor kinderen vanaf 3 jaar. De afmetingen van de auto zijn ongeveer 15 x 4 x 5 cm en hij weegt slechts 0.5 kg. Deze Carrera auto is geschikt voor gebruik op een racebaan en maakt geen geluid, waardoor je in alle rust kunt genieten van het racen.
Het merk Carrera staat garant voor kwaliteit en veiligheid, wat blijkt uit het CE kwaliteitslabel op de verpakking. Deze raceauto is niet alleen leuk om mee te spelen, maar stimuleert ook de motorische vaardigheden en de verbeelding van kinderen. Met Lightning Mcqueen aan het stuur zijn spannende raceavonturen gegarandeerd!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen 1:50 Rood kopen voor de prijs van € 19,61. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen 1:50 Rood te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen 1:50 Rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen 1:50 Rood is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 12-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Carrera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | Carrera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20065010 |
| EAN | 4007486650107 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Disney Cars |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 4 cm |
| Product gewicht | 0.5 kg |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Schaal | 1:50 |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4007486650107 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Carrera Racebaanauto Disney Lightning Mcqueen 1:50 Rood aankoopt