Carrera Go!!! Racebaanonderdeel - GO!!! Hypercar Antraciet Neongeel auto
- EAN: 4007486642881
- Categorie(n): Racebaanonderdelen
Voeg een vleugje futurisme toe aan je racespel met de Carrera GO!!! Hypercar in antraciet met neongele accenten. Deze slotauto op schaal 1:43 valt niet alleen op door zijn stoere design, maar biedt ook een adembenemende LED-verlichting die elke race tot een spektakel maakt. Racen met deze hypercar zorgt voor een spannende ervaring, zowel voor jong als oud. Met een gewicht van slechts 0.08 kg is deze auto eenvoudig te hanteren en perfect voor snelle races.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Carrera Go!!! Racebaanonderdeel - GO!!! Hypercar Antraciet Neongeel auto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,00 voor Carrera Go!!! Racebaanonderdeel - GO!!! Hypercar Antraciet Neongeel auto is gemeten op 13-12-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 10-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Carrera |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
Fabrieksgarantie
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Carrera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAR20064288 |
| EAN | 4007486642881 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Carrera Revell Europe GmbH |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type racebaanonderdeel | Baandelen |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007486642881 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Carrera Go!!! Racebaanonderdeel - GO!!! Hypercar Antraciet Neongeel auto aankoopt