Carnavalo Bordspel
- EAN: 8719214424565
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Carnavalo is een tactisch bordspel vol bluf en manipulatie waarbij je een carnavalsleider bent die op verschillende feestlocaties zoveel mogelijk veren probeert te verdienen. Om de meerderheid op een locatie te krijgen, speel je gedekte kaarten en moet je Prins Carnaval ontwijken die mensen voor zijn optocht probeert te werven. Miss Carnavalo en Barricadol zijn ook karakters die de feesten in de stad manipuleren. Aan het einde van een ronde win je veren als je de meerderheid op een locatie hebt en verlies je ze als je de meeste mensen in de optocht hebt. De speler die het beste bluft en manipuleert, wint het spel en zal het meest van het carnaval genieten.
Carnavalo is een tactisch bordspel zonder geluksfactoren, alleen de geheime acties van andere spelers zorgen voor chaotische en verrassende situaties. Het spel duurt gemiddeld 60 minuten en is geschikt voor strategische spelers vanaf 10 jaar oud. De verpakking bevat 1 speelbord, 36 speelkaarten, 36 houten onderdelen, 43 fiches, 3 speciale burgers en de spelregels. Het spel is uitgegeven door 999 Games onder het merk 999 Games.
Carnavalo is een spel dat zich perfect leent voor zowel kinderen als volwassenen en is een bordspel met een standaard editie. Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar en een minimum leeftijd van 10 jaar, kan het hele gezin genieten van dit strategische spel. Het spel kwam voor het eerst uit in 2018 en wordt geleverd in een kartonnen verpakking van 1.02 kg met afmetingen van 294 mm bij 73 mm bij 300 mm. Carnavalo is volledig in het Nederlands, zowel het spel zelf als de handleiding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelspul
- Bij Bol.com kun je Carnavalo Bordspel kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Carnavalo Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Carnavalo Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Carnavalo Bordspel is gemeten op 13-02-2026. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 speelbord 36 speelkaarten 36 houten onderdelen 43 fiches 3 speciale burgers De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-CRN01 |
| EAN | 8719214424565 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214424565 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Carnavalo Bordspel aankoopt