Cards Against Humanity Nasty Bundle 6 Themed Packs + 10 All-new Cards
- EAN: 0817246020705
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Nasty Bundle is een afschuwelijke verzameling van de pittigste uitbreidingspakketten die we ooit hebben geschreven. Het bevat kaarten die eerder zijn uitgebracht in de Period Pack, Weed Pack, Ass Pack, Saves America Pack en Picture Card Packs, plus een handvol gloednieuwe kaarten die we speciaal voor jullie gekken hebben geschreven. Schud deze kaarten door je reguliere set Cards Against Humanity en maak iedereen ongemakkelijk tijdens de spelavond.
De Nasty Bundle is een uitbreidingsset, een basisset is nodig om met deze kaarten te kunnen spelen.
Speeltijd: 60 minuten
Spelsoort: Drankspel
Taal spel: Engels
Verpakkingsinhoud: Bevat 145 witte kaarten en 45 zwarte kaarten klaar om onder je bed verstopt te worden.
Materiaal: Karton
Aanbevolen minimum leeftijd: 16 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Jaar van uitgave: 2022
Maximaal aantal spelers: 20
Minimale aantal spelers: 4
Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Verpakking breedte: 95 mm
Verpakking hoogte: 67 mm
Verpakking lengte: 98 mm
Verpakkingsgewicht: 0.42 kg
CE markering: Zichtbaar
EAN: 0817246020705
Model: Uitbreidingsbundel Nasty Bundle
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Cards Against Humanity Nasty Bundle 6 Themed Packs + 10 All-new Cards kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cards Against Humanity Nasty Bundle 6 Themed Packs + 10 All-new Cards te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cards Against Humanity Nasty Bundle 6 Themed Packs + 10 All-new Cards bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,67 voor Cards Against Humanity Nasty Bundle 6 Themed Packs + 10 All-new Cards is gemeten op 09-03-2026. De hoogste prijs was € 39,99 op 28-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,32. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Contains 145 white cards and 45 black cards ready to be hidden under your bed. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Cards Against Humanity |
| EAN | 0817246020705 |
| Editie | Nasty Bundel |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Model | Uitbreidingsbundel Nasty Bundle |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 98 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0817246020705 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cards Against Humanity Nasty Bundle 6 Themed Packs + 10 All-new Cards aankoopt