Carcassonne: Het Circus Uitbreiding Bordspel
- EAN: 8719214422097
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:33:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het circus trekt met zijn dieren van de ene nederzetting naar de andere. Waar het zijn tent opzet, stromen alle meeples uit de omgeving toe om de attracties te bewonderen. Richt je op alle nieuwe mogelijkheden die de circustenten, artiesten en circusdirecteuren bieden en verzamel zoveel mogelijk extra punten! Dit spannende familiespel combineert bluf, geluk en tactiek en is geschikt voor 2 tot 5 spelers vanaf 7 jaar. Het Circus bordspel is uitbreiding 10 en kan uitsluitend gespeeld worden in combinatie met het nieuwste basissspel Carcassonne (vanaf 2016).
Uitbreiding op het populaire legspel Carcassonne Het circus reist rond in de omgeving van Carcassonne en overal waar het zijn tent opzet, stromen meeples toe. Je probeert je meeples in de buurt van de circustent te zetten om extra punten te verdienen, afhankelijk van een gedekt dierfiche onder de tent. Verder kun je je meeples nu ook als artiest inzetten en daar bij een speciale puntentellingen 5 punten per stuk mee verdienen. Circusdirecteuren zijn gewone meeples, maar krijgen extra punten als ze hun werk in de directe omgeving van het circus of artiesten doen. In combinatie met het basisspel is deze uitbreiding met ten hoogste 5 spelers te spelen, maar met Kathedralen & Herbergen kan er nog een speler meedoen. Wij adviseren deze uitbreiding alleen met het nieuwste basisspel van Carcassonne uit 2016 te combineren voor de beste speelervaring, maar Het Circus is ook nog te spelen met het oude basisspel en de uitbreidingen. De tegels hebben een nieuwe stijl tekeningen, maar de achterkanten zijn gelijk gebleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Carcassonne: Het Circus Uitbreiding Bordspel kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Carcassonne: Het Circus Uitbreiding Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Carcassonne: Het Circus Uitbreiding Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,96 voor Carcassonne: Het Circus Uitbreiding Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,99 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 20 landtegels 16 dierfiches 1 circustent 6 circusdirecteuren De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-CAR36 |
| EAN | 8719214422097 |
| Editie | Het Circus |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 13.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 19.40 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214422097 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Carcassonne: Het Circus Uitbreiding Bordspel aankoopt