Carcassonne De Mist Bordspel
- EAN: 8720289474140
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De mist kruipt over de akkers, slokt hele boerderijen op en bereikt de stadsmuren. Zelfs de moedigste ridders huiveren en hun uitrustingen ratelen als ze de verhalen van de nonnen horen: “De mist wekt de onrustige zielen van de katharen, waar tijdens de kruistochten op werd gejaagd. En zij komen nu gerechtigheid halen!” Om de rust in Carcassonne te herstellen, moeten de spelers samen werken om de dolende geesten weer tot rust te brengen. Carcassonne: De Mist is de eerste versie van Carcassonne die coöperatief kan worden gespeeld. Door samen te werken moeten er genoeg punten worden verzameld. Je verliest als groep als alle tegels op zijn òf als er teveel geesten op het speelveld zijn beland. Met elke nieuwe tegel waar mist op te zien is, komen nieuwe geesten in het spel. Alleen door een mistveld met tegels volledig af te sluiten kunnen de geesten tot rust worden gebracht. Maar pas op! Het aantal tegels is beperkt en er moet een minimum aantal punten worden behaald. Carcassonne: De Mist heeft 6 verschillende niveaus, waarbij met elk niveau nieuwe, uitdagende spelelementen worden geïntroduceerd. Daarnaast bevat het spel de regels voor de variant “Geesten, Kastelen en Kerkhoven”. Door middel van deze regels kan Carcassonne: De Mist worden gebruikt als een normale uitbreiding op het basisspel. Volop variatie dus voor zowel Carcassonne-fans als nieuwe spelers!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Spelhuis Toychamp
- Bij Spelhuis kun je Carcassonne De Mist Bordspel kopen voor de prijs van € 32,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Carcassonne De Mist Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Carcassonne De Mist Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,98 voor Carcassonne De Mist Bordspel is gemeten op 16-07-2025. De hoogste prijs was € 32,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 35 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 60 landtegels Scorebord Niveauoverzicht 15 geesten 30 meeples 1 doelfiche 2 hondenfiches Bijlage Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-CAR41 |
| EAN | 8720289474140 |
| Editie | De Mist |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289474140 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Carcassonne De Mist Bordspel aankoopt