By Astrup Stal voor Stokpaarden
- EAN: 5706798842307
- Categorie(n): Speelfiguren
De By Astrup Stal voor Stokpaarden is een prachtige toevoeging aan de speelkamer van elk paardenliefhebber. Met ruimte voor twee stokpaardjes, is deze stal voorzien van staldeurtjes, hooiruiven en voerbakken die aan de zijkanten kunnen worden opgehangen. Hiermee kunnen kinderen thuis genieten van eindeloos speelplezier en zich wanen in hun eigen manage met (stok)paardjes. De stal is ontworpen met oog voor detail, inclusief haakjes aan de zijkant om accessoires op te hangen, zoals een hoofdstel.
Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, is deze stal gemaakt van hoogwaardig hout en heeft een afmeting van 60 x 24,5 x 104 cm. Aan de voorkant van de stal kunnen twee kleine schoolbordjes opgehangen worden waarop de namen van de stokpaardjes geschreven kunnen worden. Een geweldige manier om kinderen creatief bezig te laten zijn en hun eigen verhalen te creëren rondom hun favoriete paarden.
Met de By Astrup Stal voor Stokpaarden kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en spelenderwijs hun sociale en creatieve vaardigheden ontwikkelen. Dit speelgoed, dat voldoet aan de CE-markering en geen specifiek personage vertegenwoordigt, is ideaal voor kinderen die dol zijn op dieren en graag hun eigen wereld bouwen waarin ze de leiding hebben.
Deze stal vereist geen batterijen en is ontworpen om zelfstandig te worden gebruikt, zonder de noodzaak van een app voor volledige functionaliteit. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is dit speelgoed geschikt voor een breed publiek en staat garant voor uren speelplezier in een fantasierijke wereld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat By Astrup Stal voor Stokpaarden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 159,95 voor By Astrup Stal voor Stokpaarden is gemeten op 04-12-2025. De hoogste prijs was € 186,60 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 26,65. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | By Astrup |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 5706798842307 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 184230 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5706798842307 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je By Astrup Stal voor Stokpaarden aankoopt