Burggraven van het Westelijk Koninkrijk
- EAN: 8718026303563
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Burggraven van het Westelijk Koninkrijk speelt zich af in een tijd waarin de macht van de koning afneemt. Terwijl de armoede blijft groeien, verliezen veel mensen hun vertrouwen in de koning en ze keren zich af van de monarchie. De burggraven moeten wijs en doortastend zijn. Burggraven van het Westelijk Koninkrijk is een worker-placement spel waar je met je reis door het koninkrijk je invloed in de verschillende gebieden van het koninkrijk probeert te vergroten. Verdien overwinningspunten door gebouwen te bouwen en manuscripten te schrijven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires
- Bij Bol.com kun je Burggraven van het Westelijk Koninkrijk kopen voor de prijs van € 45,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Burggraven van het Westelijk Koninkrijk te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Burggraven van het Westelijk Koninkrijk bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,07 voor Burggraven van het Westelijk Koninkrijk is gemeten op 08-11-2025. De hoogste prijs was € 48,95 op 05-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,88. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.54 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 35 manuscripten 4 houten burggraven 4 houten deugdstenen 4 houten corruptiestenen 80 houten arbeiders 36 houten gebouwen 50 zilver 5 koninkrijkborden 4 spelersborden 1 3D-Kasteel 1 startspelerfiche 72 houten grondstoffen 208 kaartenspelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026303563 |
| Materiaal | Hout Karton Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303563 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Burggraven van het Westelijk Koninkrijk aankoopt