Bunny Kingdom - Bordspel
- EAN: 3760175513138
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:40:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel als Rabbit Lords en verover een nieuwe wereld namens de Rabbit King. Wordt jij de heerser over Bunny Kingdom? Installeer je bolwerken op strategische plaatsen, exploiteer hulpbronnen, bouw steden en bereid je geheime missies voor om op het laatste moment de overwinning van je tegenstanders te stelen. Elke keuze kan je de lauweren van de overwinning of de schaduw van de nederlaag brengen.
Bunny Kingdom is een tekenspel (selectie kaarten) en plaatsing die in 4 ronden wordt gespeeld. Tijdens elke ronde breiden spelers hun bolwerken uit, vergroten ze hun kracht en hun rijkdom door steden te bouwen en nieuwe hulpbronnen te exploiteren. Kies je acties voor elke beurt uit de kaarten die je in de hand hebt, voordat je de kaarten die je niet speelt doorgeeft aan je tegenstanders. Elke ronde eindigt met een puntentelling, afhankelijk van de kracht en rijkdom van je leengoederen. Geheime missies die tijdens het spel door de Konijnenkoning zijn besteld, zullen ongetwijfeld verstoren wat je dacht dat was vastgesteld vóór het laatste aftellen.
Aan het einde van het spel wordt de speler die zijn territorium het meest welvarend heeft gemaakt, door de konijnenkoning benoemd tot gouverneur van de Nieuwe Wereld.
Principe van het spel: Bunny Kingdom is een strategisch spel van Richard Garfield, de maker van Magic en King of Tokyo. Het originele mechanisme van het spel verbindt ontwerp en plaatsing op unieke wijze. De doos bevat bijna 200 miniaturen, waardoor spelers volledig kunnen opgaan in de wereld van konijnen en strategie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je Bunny Kingdom - Bordspel kopen voor de prijs van € 47,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bunny Kingdom - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bunny Kingdom - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,99 voor Bunny Kingdom - Bordspel is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 47,95 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Aantal speelfiguren:183 pc(s) Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Iello |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4451433 |
| EAN | 3760175513138 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 293 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 296 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 3760175513138 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bunny Kingdom - Bordspel aankoopt