Bumba stoffen handpop knuffel - Bambolino Toys Studio 100 - peuter kleuter
- EAN: 8714274190849
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:26:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bumba stoffen handpop knuffel van Bambolino Toys, bekend van Studio 100, is het perfecte knuffelmaatje voor peuters en kleuters. Met zijn vrolijke uitstraling en zachte stof is deze handpop ideaal voor uren speelplezier.
Deze schattige handpop stimuleert de verbeelding en creativiteit van kinderen, terwijl ze zich vermaken met het naspelen van hun favoriete Bumba avonturen. De handpop is van hoge kwaliteit en veilig voor jonge kinderen om mee te spelen.
Laat je kind kennismaken met de magische wereld van Bumba en zijn vriendjes met deze knuffelbare stoffen handpop. Een geweldig cadeau voor elke kleine fan van de populaire kinderserie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Dreamland kun je Bumba stoffen handpop knuffel - Bambolino Toys Studio 100 - peuter kleuter kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bumba stoffen handpop knuffel - Bambolino Toys Studio 100 - peuter kleuter te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bumba stoffen handpop knuffel - Bambolino Toys Studio 100 - peuter kleuter bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Bumba stoffen handpop knuffel - Bambolino Toys Studio 100 - peuter kleuter is gemeten op 07-08-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 04-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | TM Essentials B.V. - Geurdeland 25 Andelst, Nederland |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | niet van toepassing |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Bumba handpop |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | 100% polyester |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | TM Essentials B.V. - Geurdeland 25 Andelst, Nederland |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Bumba |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 182 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 59 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714274190849 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bumba stoffen handpop knuffel - Bambolino Toys Studio 100 - peuter kleuter aankoopt