Bumba speelgoed - kaartspel - Sticky Magico
- EAN: 5414233229797
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bumba is dol op verstoppertje spelen en jij kunt nu meedoen met dit leuke kaartspel, Sticky Magico genaamd! Leg de grote kaarten door het hele huis en plaats de kleine kaartjes samen met de Sticky Magico in het midden. Kies een klein kaartje, zoek snel naar de overeenkomstige grote kaart en ren dan terug naar de Sticky Magico om het magische geluid te maken. Wie weet win jij deze ronde en kunnen we nog een potje spelen!
Dit leuke spel wordt geleverd met in totaal 40 grote kaarten, 20 kleine kaarten, 1 Sticky Magico en natuurlijk de spelregels. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar, is dit kaartspel perfect om de concentratie en observatievermogen van de kleintjes te stimuleren.
Met een verpakkingsgewicht van 1.10 kg en afmetingen van 270 x 270 x 60 mm is dit Bumba Sticky Magico kaartspel ideaal voor thuis of onderweg. Het spel duurt gemiddeld ongeveer 15 minuten en behoort tot het genre geluksspel. De taal van het spel is zowel Nederlands als Frans, waardoor het ook educatief kan zijn voor de taalontwikkeling van kinderen.
Deze leuke activiteit is van het merk Bumba en is gemaakt van karton. Speel samen met Bumba en zijn vriendjes en beleef uren plezier met dit interactieve kaartspel. Ontdek de wereld van stoere Sticky Magico en laat je kind zijn cognitieve vaardigheden ontwikkelen in een speelse en educatieve omgeving!
Ontdek de magie van Bumba speelgoed met dit unieke kaartspel en breng plezier en leren samen in het spel. Ideaal voor kinderen van 2 jaar en ouder, is de Sticky Magico een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie. Bestel nu en laat het avontuur beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Bumba speelgoed - kaartspel - Sticky Magico kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bumba speelgoed - kaartspel - Sticky Magico te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bumba speelgoed - kaartspel - Sticky Magico bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,95 voor Bumba speelgoed - kaartspel - Sticky Magico is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 31,95 op 17-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.10 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Verpakkingsinhoud | - 40 grote kaarten - 20 kleine kaarten - 1 Sticky Magico - spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bumba |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MEBU00004460 |
| EAN | 5414233229797 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 12338258 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Sticky Magico |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233229797 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bumba speelgoed - kaartspel - Sticky Magico aankoopt