De schattige Bumba Poppa knuffel is perfect voor alle kinderen die dol zijn op knuffeldieren. Met zijn zachte pluche materiaal en speelse uitstraling is deze knuffel van 20 cm een geweldige toevoeging aan elke knuffelcollectie. De knuffel is vormgegeven als een aap die een rood broekpak draagt, waardoor hij er extra leuk uitziet.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Bumba Poppa knuffel - pluche 20 cm - een aap in een rood broekpak kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bumba Poppa knuffel - pluche 20 cm - een aap in een rood broekpak te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bumba Poppa knuffel - pluche 20 cm - een aap in een rood broekpak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor Bumba Poppa knuffel - pluche 20 cm - een aap in een rood broekpak is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 27,50 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 22,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Halfstraat 80 2627 Schelle België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@studio100.be |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Poppa |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Aap |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Studio 100 NV |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Bumba |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +32 3 877 60 35 |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
| Verpakkingsgewicht | 64 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233237594 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bumba Poppa knuffel - pluche 20 cm - een aap in een rood broekpak aankoopt