Deze super leuke Bumba knuffel is de perfecte metgezel voor kleine Bumba fans. Met zijn vrolijke en felle kleuren zal deze zachte knuffel van 19 cm groot zeker een glimlach toveren op het gezicht van elk kind, vanaf 0 jaar.
De Bumba knuffel is gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal en heeft een knuffelthema gebaseerd op het populaire personage Bumba. Met zijn gele kleur en vrolijke uitstraling zal deze knuffel zeker de aandacht trekken van kinderen en hen urenlang speelplezier bezorgen.
De Bumba knuffel heeft een CE kwaliteitslabel en is wasbaar, waardoor ouders zich geen zorgen hoeven te maken over de hygiëne van de knuffel. Daarnaast is deze knuffel geschikt voor kinderen tot 4 jaar, waardoor het een duurzaam cadeau is dat lang meegaat en vele speeluren garandeert.
Met zijn afmetingen van 20 x 15 x 20 cm past deze Bumba knuffel perfect in kleine kinderhanden en is hij ook handig om overal mee naartoe te nemen. Een ideaal cadeau voor verjaardagen, feestdagen of gewoon als verrassing voor de kleine Bumba liefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Prenatal Top1Toys
- Bij Prenatal kun je Bumba knuffel - pluche 20 cm - clown kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bumba knuffel - pluche 20 cm - clown te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bumba knuffel - pluche 20 cm - clown bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,87 voor Bumba knuffel - pluche 20 cm - clown is gemeten op 29-03-2026. De hoogste prijs was € 20,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,12. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | Mei |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Beer |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Bumba |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 241 mm |
| Verpakkingsgewicht | 75 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5414233181750 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bumba knuffel - pluche 20 cm - clown aankoopt