Bumba kaartspel - memo - met 24 kaartjes
- EAN: 5414233224181
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:33:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vind zoveel mogelijk kaartjes die bij elkaar horen en win! Weet jij waar Bumbalu of Kiwi liggen? Bumba's memory spel bevat 24 kaartjes waarmee je 12 gelijke paren kunt maken. De kaartjes zijn voorzien van felle kleurtjes en zijn gemaakt van karton.
Bumbaluuuu! Het circus komt eraan! Ga je mee op zoek naar Bumba, Bumbalu en de vriendjes uit het circus? Deze Bumba memo kan je op twee manieren spelen! De allerkleinsten speuren naar de kaartjes met dezelfde kleur, de grotere Bumba-fans zoeken naar kaartjes met hetzelfde figuurtje. Wie de meeste paartjes verzamelt, wint dit leuke spel! Bumbaluuuu! Waar is die kleine clown?
Studio 100 Bumba memory Kijk goed naar de verschillende plaatjes van Bumba. Onthoud jij de meeste en weet je ze goed te combineren? Dan maak je een grote kans om te winnen. Het spel bevat 24 memory-kaartjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Bumba kaartspel - memo - met 24 kaartjes kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bumba kaartspel - memo - met 24 kaartjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bumba kaartspel - memo - met 24 kaartjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,00 voor Bumba kaartspel - memo - met 24 kaartjes is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 12,99 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Verpakkingsinhoud | - 24 kaarten - Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bumba |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MEBU00004180 |
| EAN | 5414233224181 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 12338258 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Memo |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233224181 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bumba kaartspel - memo - met 24 kaartjes aankoopt