Bumba bordspel - Circus - reisspel
- EAN: 5414233236023
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dobbel je een weg door het circus van Bumba met de kleurendobbelsteen. Kom je een van de vrienden van Bumba tegen? Zoek dan een woord dat met dezelfde letter begint als de naam van het Bumbafiguurtje dat je ontmoet. Als het je lukt, mag je nog een keertje gooien. Dit leerrijke Bumbaspel leert kleuters spelenderwijs kleuren en letterklanken ontdekken.
Het Bumba bordspel - Circus - reisspel wordt geleverd met een spelbord, 4 pionnen met voetjes, een kleurendobbelsteen en de spelregels. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een speelduur van ongeveer 15 minuten. Het kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers.
Met een verpakkingsgewicht van 246 g is dit spel handig om overal mee naartoe te nemen. Het spel stimuleert cognitieve ontwikkeling en is ideaal voor kinderen van 3 tot 6 jaar. Bovendien is het gemaakt van karton en kunststof, waardoor het duurzaam en veilig is voor kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bumba bordspel - Circus - reisspel kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bumba bordspel - Circus - reisspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bumba bordspel - Circus - reisspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,69 voor Bumba bordspel - Circus - reisspel is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 15,95 op 21-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,26. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 246 g |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Taal handleiding | Nederlands Frans |
| Verpakkingsinhoud | - spelbord - 4 pionnen met voetjes - spelregels - kleurendobbelsteen |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bumba |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MEBU00004650 |
| EAN | 5414233236023 |
| Editie | Circus - reisspel |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | 12338258 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233236023 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bumba bordspel - Circus - reisspel aankoopt