Brugdeel of brugdek, recht
- EAN: 4007246213405
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brugdeel of brugdek, recht kopen voor de prijs van € 17,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brugdeel of brugdek, recht te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brugdeel of brugdek, recht bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,94 voor Brugdeel of brugdek, recht is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 17,94 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246213405 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | NOCH GmbH & Co. KG |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof Plastic Rubber |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelbouwdecoratie | Brug |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 2.40 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
| EAN | 4007246213405 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brugdeel of brugdek, recht aankoopt