Bruder Vrachtwagen met Kiepbak
- EAN: 4001702027650
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:52:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bruder vrachtwagen met kiepbak is een groen kunststof speelgoedvoertuig van het merk Bruder. Met een schaal van 1:16 en een afmeting van 450 mm lengte, 175 mm breedte en 220 mm hoogte, is dit voertuig ideaal voor kinderen van 8 jaar en ouder. De vrachtwagen weegt 1.57 kg en werkt op batterijen. Het is geschikt voor de fantasie van kinderen en stimuleert hun spel zonder geluid te maken. Deze vrachtwagen is CE-gecertificeerd en voldoet aan alle veiligheidsnormen voor kinderen. Het is geen STEM-speelgoed en heeft geen karakterthema. Niet alleen is dit speelgoed leuk, maar het is ook educatief verantwoord en zorgt voor uren speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Coolshop Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je Bruder Vrachtwagen met Kiepbak kopen voor de prijs van € 28,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bruder Vrachtwagen met Kiepbak te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bruder Vrachtwagen met Kiepbak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,49 voor Bruder Vrachtwagen met Kiepbak is gemeten op 14-03-2026. De hoogste prijs was € 30,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.57 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2765 |
| EAN | 4001702027650 |
| Automerk | MAN |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 175 mm |
| Product gewicht | 0.45 g |
| Product hoogte | 220 mm |
| Product lengte | 450 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Vrachtwagen |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 198 mm |
| Verpakking lengte | 497 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001702027650 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bruder Vrachtwagen met Kiepbak aankoopt