Bruder Tractor New Holland T7315
- EAN: 4001702031206
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bruder Tractor New Holland T7315 is een robuust en gedetailleerd speelgoedvoertuig dat perfect is voor kinderen vanaf 4 jaar. Met een schaal van 1:16 en een speelgoedthema dat draait om de boerderij, biedt deze blauwe tractor van metaal uren speelplezier.
De tractor heeft een afmeting van 160 mm bij 205 mm bij 175 mm en weegt slechts 0.30 g. Hij wordt aangedreven door batterijen en is van het merk Bruder. Met het EN 71 kwaliteitslabel voldoet deze speelgoedtractor aan alle veiligheidsnormen. Daarnaast is hij geschikt voor volwassenen en heeft hij zichtbare CE-markering.
De Bruder Tractor New Holland T7315 wordt geleverd zonder batterijen en is niet voorzien van geluidsfuncties. Het is geen STEM-speelgoed en heeft geen specifiek personage. Bovendien is hij niet geschikt voor een racebaan en wordt hij geleverd met de vereiste EAN-code (4001702031206).
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Massamarkt Dreamland Coolshop Alternate
- Bij Bol.com kun je Bruder Tractor New Holland T7315 kopen voor de prijs van € 30,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bruder Tractor New Holland T7315 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Bruder Tractor New Holland T7315 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bruder Tractor New Holland T7315 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,79 voor Bruder Tractor New Holland T7315 is gemeten op 14-03-2026. De hoogste prijs was € 33,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,20. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Materiaal | Metaal |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.23 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BRUD124361 |
| EAN | 4001702031206 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 160 mm |
| Product gewicht | 0.30 g |
| Product hoogte | 205 mm |
| Product lengte | 175 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Tractor |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 189 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001702031206 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bruder Tractor New Holland T7315 aankoopt