Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel | FR130 (2425)
- EAN: 4001702024253
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel FR130 (2425) is een geel kunststof speelgoedvoertuig van het merk Bruder. Het voertuig werkt op batterijen, maar heeft er geen nodig om te functioneren. Met een schaal van 1:16 is dit speelgoed geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud, met een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar. Het speelgoedthema van deze wiellader is zowel boerderij als bouwplaats, waardoor het een veelzijdig stuk speelgoed is. Met een afmeting van 40 cm lengte, 15.3 cm breedte, en 18.2 cm hoogte is dit speelgoed compact en toch gedetailleerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Massamarkt Intertoys Coolshop Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel | FR130 (2425) kopen voor de prijs van € 18,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel | FR130 (2425) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel | FR130 (2425) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,17 voor Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel | FR130 (2425) is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 21,90 op 24-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,73. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2425 |
| EAN | 4001702024253 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15.3 cm |
| Product gewicht | 0.50 g |
| Product hoogte | 18.2 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Boerderij Bouwplaats |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Wiellader |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 419 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001702024253 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bruder Laadwagen met Draaibaar Onderstel | FR130 (2425) aankoopt