Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden - Schaal 1:16 - Speelgoedvoertuig voor Kinderen vanaf 3 Jaar
- EAN: 4001702040550
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden is een gedetailleerde replica van de iconische John Deere tractor, perfect voor jonge landbouwliefhebbers en verzamelaars. Met realistische rupsbanden voor optimale grip en een schaal van 1:16, is deze tractor zowel geschikt voor speelplezier als verzamelingen. Gemaakt van hoogwaardig en duurzaam kunststof, stimuleert deze tractor creatief en educatief spel bij kinderen vanaf 3 jaar.
Met een verbluffend motorvermogen tot 670 pk en vier rupsbandaandrijvingen is de John Deere 9620RX de krachtigste en grootste tractor met rupsbandaandrijving in het Bruder assortiment. Deze tractor is ontworpen voor zware werkzaamheden en biedt de beste bescherming voor de bodem. Het schaalmodel beschikt over realistische functies zoals rupsbandaandrijving en off-road knikbesturing, samen met een openende motorkap en cabinedeur voor een levensechte speelervaring.
De John Deere 9620RX is voorzien van verschillende hulpstukken die geschikt zijn voor de sleepkoppeling met in hoogte verstelbare hefwerktuigen. Met het kwaliteitslabel EN 71 is dit speelgoed veilig en van hoogwaardige kwaliteit. Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar, is deze tractor een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie en biedt urenlang speelplezier voor jonge boeren in spe.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Coolshop Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden - Schaal 1:16 - Speelgoedvoertuig voor Kinderen vanaf 3 Jaar kopen voor de prijs van € 70,05. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden - Schaal 1:16 - Speelgoedvoertuig voor Kinderen vanaf 3 Jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden - Schaal 1:16 - Speelgoedvoertuig voor Kinderen vanaf 3 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,63 voor Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden - Schaal 1:16 - Speelgoedvoertuig voor Kinderen vanaf 3 Jaar is gemeten op 19-11-2025. De hoogste prijs was € 73,90 op 24-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,27. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.13 kg |
Productinformatie
| Kleur | groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Bruder 4055 |
| EAN | 4001702040550 |
| Automerk | John Deere |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Ja |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 50 cm |
| Product gewicht | 2.54 kg |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Universeel Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 205 mm |
| Verpakking lengte | 582 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001702040550 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bruder John Deere 9620RX Tractor met Rupsbanden - Schaal 1:16 - Speelgoedvoertuig voor Kinderen vanaf 3 Jaar aankoopt