Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427)
- EAN: 4001702024277
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bruder JCB MIDI CX graaflaadcombinatie is een opvallend geel speelgoedvoertuig dat perfect is voor kinderen die van bouwen houden. Gemaakt van duurzaam kunststof en met een schaal van 1:16, is dit speelgoed zowel leuk als leerzaam. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar, is dit speelgoed geschikt voor kinderen van verschillende leeftijden.
De graaflaadcombinatie heeft een productbreedte van 411 mm, een productgewicht van 446 g, een producthoogte van 168 mm en een productlengte van 122 mm. De verpakking heeft een gewicht van 0.71 kg en afmetingen van 190 mm bij 155 mm bij 367 mm.
Dit STEM-speelgoed bevat geen elektronische functies zoals geluid, verlichting of mechanische onderdelen. Het is echter wel CE-gecertificeerd en voldoet aan alle Europese kwaliteitsnormen. Het speelgoedvoertuig is van het merk Bruder en heeft het MPN-nummer 2427 en de EAN-code 4001702024277.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Coolshop
- Bij Bol.com kun je Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427) kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,31 voor Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427) is gemeten op 17-02-2026. De hoogste prijs was € 27,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,68. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2427 |
| EAN | 4001702024277 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Bernbacher Str. 94-98, 90768 Fürth, Duitsland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | service@bruder.de |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | BRUDER Spielwaren GmbH + Co. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 411 mm |
| Product gewicht | 446 g |
| Product hoogte | 168 mm |
| Product lengte | 122 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +49 911 752090 |
| Type speelgoedvoertuig | Wiellader |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 155 mm |
| Verpakking lengte | 367 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001702024277 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bruder - JCB MIDI CX Backhoe loader (BR2427) aankoopt