Bruder Amazone Zaaimachine
- EAN: 4001702023300
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bruder Amazone Zaaimachine is een hoogwaardig stuk speelgoed voor kinderen en volwassenen. Met een schaal van 1:16 en een speelgoedthema van de boerderij, biedt deze landbouwmachine uren speelplezier. Gemaakt van hoogwaardig kunststof in een kleurloos ontwerp, is dit speelgoed zowel duurzaam als realistisch.
De afmetingen van de verpakking zijn 190 mm breed, 115 mm hoog en 238 mm lang. Het totale gewicht van de verpakking is slechts 0.33 kg, waardoor het gemakkelijk te dragen en op te bergen is. Deze zaaimachine vereist geen batterijen en is geschikt voor zowel beginnende als ervaren boeren.
Met het CE-kwaliteitslabel is de veiligheid van dit speelgoed gegarandeerd. Het is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar oud en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 75 jaar. Het maakt geen geluid en is niet geschikt voor een racebaan. Daarnaast wordt het geleverd zonder meegeleverde batterijen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad Top1Toys Massamarkt Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Conrad kun je Bruder Amazone Zaaimachine kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bruder Amazone Zaaimachine te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bruder Amazone Zaaimachine bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,82 voor Bruder Amazone Zaaimachine is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 23-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,17. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Productinformatie
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bruder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2330 |
| EAN | 4001702023300 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 75 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 196 g |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:16 |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Landbouwmachine |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 238 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001702023300 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bruder Amazone Zaaimachine aankoopt