BRIO Treinbaan Basisset Mijn eerste treinbaan - Vanaf 1,5 jaar
- EAN: 7312350337280
- Categorie(n): Treinbaanonderdelen
Het BRIO Mijn eerste spoorbrug speelgoed, modelnummer 33728, is perfect voor jonge bouwers vanaf 18 maanden oud. Met makkelijk vast te pakken puzzelstukken kunnen kinderen hun eigen spoorbrug maken en de wagonwielen eronder plaatsen om de trein op en neer te laten gaan. Deze set bevat in totaal 7 onderdelen en is geschikt voor kinderen tot 5 jaar oud. De brug is kleurrijk en gemaakt van hoogwaardige materialen, waardoor het veilig is voor kinderen om mee te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat BRIO Treinbaan Basisset Mijn eerste treinbaan - Vanaf 1,5 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,99 voor BRIO Treinbaan Basisset Mijn eerste treinbaan - Vanaf 1,5 jaar is gemeten op 20-12-2024. De hoogste prijs was € 50,00 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Brio |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 7 |
| Geschikt voor | Kinderen |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 33728 |
| Materiaal | Stof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.3 cm |
| Product gewicht | 289 g |
| Product hoogte | 4.2 cm |
| Product lengte | 32.4 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 113 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 313 g |
| Verpakkingsinhoud | - |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7312350337280 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRIO Treinbaan Basisset Mijn eerste treinbaan - Vanaf 1,5 jaar aankoopt