BRIO Trein met boerderijdieren - 33404
- EAN: 7312350334043
- Categorie(n): Treinbaanonderdelen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 05:52:18 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat de BRIO Trein met boerderijdieren - 33404 de verbeelding van kinderen tot leven brengen! Met deze speelset kunnen kinderen het paard en de koe naar het weiland vervoeren in hun eigen wagons. De klep van de trein kan eenvoudig worden neergelaten om de dieren aan boord te laten. Laat de locomotief de trein besturen en breng de dieren veilig naar hun bestemming. Dit speelsysteem groeit mee met de fantasie van kinderen en stimuleert hand-oogcoördinatie, planning en creativiteit.
De BRIO World Trein met boerderijdieren is geschikt voor kinderen van 3 tot 7 jaar oud. Met 12 onderdelen, waaronder houten en kunststof materialen, biedt deze speelset uren speelplezier. De wagons zijn in groen uitgevoerd en voldoen aan de CE-kwaliteitsnormen. Het product heeft een afmeting van 27.00 x 15.00 x 5.00 cm en weegt 10.00 g.
Let op: Dit product bevat kleine onderdelen en is niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. De verpakking heeft een afmeting van 298 x 149 x 53 mm en weegt 48 g. De gebruiksaanwijzing is in het Engels. De BRIO Trein met boerderijdieren wordt geleverd in een verpakking van 1 stuk zonder batterijen. Het is een ideaal speelgoed om de creativiteit en verbeelding van kinderen te stimuleren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BRIO Trein met boerderijdieren - 33404 kopen voor de prijs van € 25,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BRIO Trein met boerderijdieren - 33404 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BRIO Trein met boerderijdieren - 33404 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,32 voor BRIO Trein met boerderijdieren - 33404 is gemeten op 06-09-2025. De hoogste prijs was € 28,08 op 06-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,76. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Brio |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 12 |
| Geschikt voor | Kinderen |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7312350334043 |
| Materiaal | Hout Kunststof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15.00 cm |
| Product gewicht | 10.00 g |
| Product hoogte | 5.00 cm |
| Product lengte | 27.00 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Verpakkingsgewicht | 48 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7312350334043 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRIO Trein met boerderijdieren - 33404 aankoopt