BRIO Pinball Game
- EAN: 7312350340174
- Categorie(n): Bordspellen
Een spannende mix van prachtig design en ingenieuze functies- Dit belooft vele uren speelplezier. De metalen bal is niet de enige gelijkenis met ons bekende labyrint.
Dezelfde balans, geduld en vingervaardigheden zullen echt van pas komen. Succes!
Het BRIO Pinball Game weegt 2.50 kg en heeft een speeltijd van 30 minuten. Het is een educatief spel met Engelstalige instructies. In de verpakking vind je BRIO Pinball Game - 34017 en er zijn geen batterijen nodig.
Het spel is geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud. Het is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft het CE-kwaliteitslabel. Het vereist geen verbinding met internet, app of specifiek besturingssysteem. Het bevat geen batterijen en heeft geen eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat BRIO Pinball Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor BRIO Pinball Game is gemeten op 10-03-2026. De hoogste prijs was € 69,85 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 29,86. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | BRIO Pinball Game - 34017 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | BRIO |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 53.034.017 |
| EAN | 7312350340174 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 391 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 550 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7312350340174 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRIO Pinball Game aankoopt