BRIO Lift & Load starterset A - 33878
- EAN: 7312350338782
- Categorie(n): Treinbanen
Met het BRIO Lift & Load starterset A - 33878 kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Dit unieke starterset bevat onder andere een magnetische hijskraan, een vrachtwagen en verschillende ladingen om op te tillen en te vervoeren. De set stimuleert de verbeeldingskracht en hand-oog coördinatie van kinderen terwijl ze hun eigen transportavonturen creëren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat BRIO Lift & Load starterset A - 33878 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,99 voor BRIO Lift & Load starterset A - 33878 is gemeten op 24-04-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.28 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | Hout |
| Infrarood of radio controlled | N |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | Geen |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 19 onderdelen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 63387800 |
| Taal handleiding | Engels |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal onderdelen | 19 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Elektrisch | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 66.60 cm |
| Product gewicht | 1630 kg |
| Product lengte | 59 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7312350338782 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRIO Lift & Load starterset A - 33878 aankoopt