BRIO Labyrint - 34000
- EAN: 7312350340006
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit spel heeft spelers al uitgedaagd en gefascineerd sinds 1946. Er zijn al meer dan 3 miljoen exemplaren verkocht! Houd het spel in balans en laat het balletje van start naar finish rollen, zonder dat hij in één van de gaten valt. Denk je dat dat makkelijk is? Probeer het dan maar eens!
Verpakkingsgewicht: 1.56 kg
Speeltijd: 10 minuut
Spelsoort: Educatief spel
Taal spel: Engels
Taal handleiding: Universeel
Verpakkingsinhoud: 1 BRIO Labyrint - 34000
Aantal benodigde accu's/batterijen: 0
Merk: BRIO
MPN (Manufacturer Part Number): 34000
EAN: 7312350340006
Materiaal: Hout
Personage: 600072689
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BRIO Labyrint - 34000 kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BRIO Labyrint - 34000 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BRIO Labyrint - 34000 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,75 voor BRIO Labyrint - 34000 is gemeten op 03-09-2025. De hoogste prijs was € 50,00 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 22,25. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.56 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 BRIO Labyrint - 34000 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | BRIO |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 34000 |
| EAN | 7312350340006 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 390 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7312350340006 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRIO Labyrint - 34000 aankoopt