Brick Game Don't Let Tom Fall - Behendigheidsspelletjes kinderen - Voor 2 personen
- EAN: 8718964135899
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Brick Game Don't Let Tom Fall biedt een boeiend en plezierig spel voor het hele gezin, waarbij handvaardigheid, behendigheid en logisch denken centraal staan. Het avontuur begint met het opbouwen van een muur met de kleurrijke bouwstenen die in het spel zijn inbegrepen. Elke speler ontvangt een eigen spatel om strategisch de stenen van de muur te verwijderen. Zorg ervoor dat Tom de kat niet valt! Deze toegevoegde uitdaging verhoogt de spanning en brengt een extra element van behendigheid in het spel. Met 44 bouwstenen en 2 spatels is het spel compleet met alles wat je nodig hebt voor een speelsessie vol plezier en interactie.
Brick Game Don't Let Tom Fall belooft niet alleen speelplezier, maar stimuleert ook de creativiteit en samenwerking binnen het gezin. Speelduur van 20 minuten, spelsoort behendigheidspel, Nederlandstalig met universele handleiding. Het spel is van ZD Trading, met MPN 1e2dw, EAN 8718964135899 en editie Licentie. Gemaakt van kunststof, aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar en voor maximaal 4 spelers. Verpakking is 25 cm breed, 25 cm hoog en 25 cm lang, geen voedingstype en geen eWaste.
Let op: niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar en voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Geschikt voor jongens en meisjes vanaf 3 jaar tot 99 jaar. Toevoegen van eigen spelregels mogelijk voor een dynamische en boeiende speelervaring. Veel plezier met het behouden van de balans en het vermijden van een val van Tom de kat!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Brick Game Don't Let Tom Fall - Behendigheidsspelletjes kinderen - Voor 2 personen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,00 voor Brick Game Don't Let Tom Fall - Behendigheidsspelletjes kinderen - Voor 2 personen is gemeten op 26-05-2025. De hoogste prijs was € 15,49 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x spel |
Productinformatie
| Merk | ZD Trading |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1e2dw |
| EAN | 8718964135899 |
| Editie | Licentie |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718964135899 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brick Game Don't Let Tom Fall - Behendigheidsspelletjes kinderen - Voor 2 personen aankoopt