Breinbreker, Jam, Logica Giochi, LG453, 10x10x10cm
- EAN: 8056446740453
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Daag jezelf uit met deze Breinbreker van Logica Giochi. Demonteer en monteer deze 3D-kubus, gemaakt van 6 extreem lastige stukken. Met een moeilijkheidsgraad van 5/6 is deze puzzel alleen aanbevolen voor experts. De afmetingen van de kubus zijn 8 x 8 x 8 cm en worden geleverd in een Leonardo Da Vinci kartonnen doos met afmetingen van 10 x 10 x 10 cm.
Deze Breinbreker weegt 184 gram en is gemaakt van teakhout uit Thailand. De fabrikant, Logica Giochi, beveelt deze puzzel aan voor personen van 10 jaar en ouder. Het is een denkspel met instructies in het Duits, Engels en Frans. Met het EAN-nummer 8056446740453 is dit een unieke puzzel die geschikt is voor zowel kinderen als volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Breinbreker, Jam, Logica Giochi, LG453, 10x10x10cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Breinbreker, Jam, Logica Giochi, LG453, 10x10x10cm is gemeten op 01-02-2025. De hoogste prijs was € 26,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
Productinformatie
| Merk | Logica Giochi |
| EAN | 8056446740453 |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Accu/batterij model | Knoopcel |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8056446740453 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Breinbreker, Jam, Logica Giochi, LG453, 10x10x10cm aankoopt