Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard
- EAN: 4006592997465
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard kunnen kinderen hun favoriete scènes uit de populaire televisieserie nabootsen. De figuren van Sam en zijn paard hebben een lengte van ongeveer 7 cm en worden geleverd inclusief wat accessoires. Kinderen kunnen zich 30 minuten lang vermaken met dit educatieve spel, waarbij de taal zowel Nederlands als Engels is. De verpakking bevat 1x Brandweerman Sam speelset en er zijn geen batterijen nodig om te kunnen spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,95 voor Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,95 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1x Brandweerman Sam speelset. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Simba Dickie toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00051593 |
| EAN | 4006592997465 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 3574914 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | bruin geel grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art Engineering |
| Verpakking breedte | 137 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 179 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592997465 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brandweerman Sam Speelfiguren - Sam en paard aankoopt